Kategorie: Wszystkie | prasa | projekty
RSS
niedziela, 19 czerwca 2011
sukces w Young Design 2011

young_design_nobo_design

Miło nam poinformować, że Aleksandra Pięta z NOBO design została finalistką czwartej edycji konkursu dla młodych projektantów „Young Design”. „Young Design” to pierwszy w Polsce program stypendialny prowadzony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od roku 2008 przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni kształcących w kierunku wzornictwa. Głównym celem programu jest wspieranie rozwoju i doskonalenie zawodowe młodych designerów, pomoc w zrozumieniu aktualnych wymagań i realiów rynkowych, a także promocja najzdolniejszych, młodych, polskich projektantów. Rokrocznie do Kapituły Stypendialnej zapraszani są przedstawiciele biznesu a honorowym patronem oraz fundatorem głównej nagrody jest minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.piątek, 10 czerwca 2011
street art magazine

street_art_magazine_design_po_polsku

STREET ART MAGAZINE, najnowszy projekt Aleksandry Pięty z grupy NOBO design, to propozycja nowego magazynu lifestylowego poświeconego głównie sztuce ulicy. 

street_art

Open publication - Free publishing - More artniedziela, 05 czerwca 2011
smaki podhalańskie na Young Package 2011

nobo_design_young_package

Miło nam poinformować, ze projekt „Smaki Podhalańskie” grupy NOBO design został dostrzeżony w międzynarodowym konkursie na najlepsze opakowanie „Young Package 2011”. Serii opakowań na produkty spożywcze z Podhala znalazła się wśród 46 (wybranych spośród 684) opakowań wartych uwagi, prezentowanych na wystawie pokonkuroswej oraz katalogu. Wszystkich chętnych zapraszamy na wystawę, która potrwa do 20 czerwca w CZECHDESIGN galery na ul.Vojtěšská 3 w Pradze.

smaki_podhalanskie_nobo_design_young_package